AKTUALNOŚCI

PRZEJŚCIE NA NAUCZANIE ZDALNE Z DNIEM 17.10.2020 R.

PRZEJŚCIE NA NAUCZANIE ZDALNE Z DNIEM 17.10.2020 R.

by Ewa Flak -
Number of replies: 0
Picture of NAUCZYCIELE

Drodzy Słuchacze, drodzy Nauczyciele,

zgodnie z decyzją rządu, z dniem 17.10.2020 r. Warszawa znajduje się w tzw. "czerwonej strefie", czego konsekwencją jest przejście w szkołach ponadpodstawowych oraz uczelniach wyższych na zdalny tryb nauczania (wyjątkiem mają być zajęcia praktyczne).

Wszyscy słuchacze oraz nauczyciele zostali poinformowani o trybie prowadzenia zajęć w ten weekend, tj. 17-18.10.2020 r. Decyzje w sprawie zajęć grup dziennych oraz wieczorowych zostaną podjęte do poniedziałku i niezwłocznie Wam przekażemy.

Nauczanie zdalne jest prowadzone zgodnie z obowiązującym planem zajęć, co oznacza że w tym czasie logujecie się na platformę i uczestniczycie w zajęciach, których przebieg ustala prowadzący nauczyciel. Na tej podstawie rozliczana jest frekwencja.

Mam nadzieję, że zbyt długo nie będziemy na zdalne nauczaniu. Niemniej proszę mieć na uwadze, że wszystko zależy od naszych zachowań i wzajemnej odpowiedzialności za nasze zdrowie.

Jesteście przedstawicielami służb medycznych i misją tych zawodów jest edukowanie społeczeństwa w zakresie zachowań promujących zdrowie, a unikanie ryzykownych zachowań. 

 Pamiętajcie: DYSTANS - MASECZKA - DEZYNFEKCJA.

serdecznie wszystkich pozdrawiam, 

Ewa Flak

Dyrektor Collegium

Zespołu Szkół Medycznych.